:: Pagrindinis      :: Paslaugos      :: Produktai      :: Apie mus      :: Kontaktai     
   EN   RU   LV
 :: Apie mus     

HITACHI Ltd.

 

„Hitachi Ltd.“ – viena pirmaujančių pasaulinių elektronikos kompanijų. Jos pagrindinė būstinė yra Tokijuje. Kompanija turi apie 340 000 darbuotojų visame pasaulyje.

 

Jau 95 metus „Hitachi“ principas: „Hitachi“ yra ten, kur yra modernios technologijos. Kompanija siūlo daugiau kaip 20 000 gaminių ir paslaugų:energetikos bei pramonės įrenginius, telekomunikacines ir informacines sistemas, elektronikos įrenginius, plataus vartojimo gaminius bei finansines paslaugas.

„Hitachi“ gaminiai – aukščiausios kokybės, patikrinti ir testuoti pagal tarptautinius kokybės standartus. Energijos taupymas ir aplinkos apsauga – tai dvi esminės problemos, sprendžiamos kuriant ir gaminat „Hitachi“ produktus.

 

„Hitachi Ltd.“ veiklą pradėjo prieš 95 metus, kai 1910 metais Namihei Odaira atidarė elektros remonto dirbtuves vario kasyklose Japonijoje ir pagamino pirmus tris 3,6 kW elektros variklius. Tai buvo pirmieji Japonijoje pagaminti elektros varikliai.

 

Šiandieną „Hitachi“ gaminių rasite visuose pasaulio kampeliuose. Per ilgusgyvavimo metus „Hitachi“ tapo transnacionaline elektronikos korporacija ir pagal gamybos apimtis įeina į pirmą dešimtuką. Daugiau nei 1100 antrinių kompanijų visuose pasaulio žemynuose kuria, gamina ir platina „Hitachi“ gaminius.

 

Vienas iš „Hitachi“ skyrių yra „Hitachi Industrial Equipment Systems Co., Ltd.“. Jo gaminius mes ir pristatome Jums. Viena iš šio skyriaus veiklų yra komponentų pavarų technikai ir automatikai – dažnio keitiklių, programuojamųjų loginių valdiklių, servopavarų bei operatoriaus pultų –kūrimas, gamyba ir platinimas.

 
:: Automatika Eltech
:: HITACHI Ltd.
:: AuCom
:: Apie DACPOL.

 
UAB AUTOMATIKA ELTECH, Mob. tel. 8 616 94118 info@automatic.lt
  © 2005, AUTOMATIKA ELTECH        | Privatumo politika| Autorinės teisės| Sprendimas: Tandemas